O firmie

O firmie

Radość Twojego wnętrza to nasz wspólny cel i zrobimy wszystko, aby zrealizować go razem z Tobą.

Elior znaczy elitarnie i oryginalnie

Historia Elior to opowieść o trójce przyjaciół z małego miasteczka na południowym wschodzie Polski. Kiedy postanowili otworzyć pierwszy sklep z meblami byli bez pieniędzy, ale za to pełni pomysłów i entuzjazmu.

Początki były trudne. W ciasnym biurze na zapleczu hali produkcyjnej powstawały projekty mebli. Mebli, które musiały spełniać wysokie standardy jakościowe oraz dwa elementarne warunki. Musiały być elitarne i oryginalne.

Czas pokazał, że była to mądra strategia. Dziś marka Elior zatrudnia setki osób i współpracuje z dziesiątkami partnerów biznesowych i dostawców. Nasze meble i akcesoria znajdują się w tysiącach domów, mieszkań, apatramentów oraz wnętrz komercyjnych w Polsce i za granicą. Nasi projektanci nieustannie dokształcają się i śledzą trendy designerskie, aby produkty Elior były zawsze trwałe, funkcjonalne, elitarne i oryginalne.

Dołącz do społeczności Elior, sprawdź naszą ofertę i razem z nami wykreuj swoje wymarzone wnętrze. Zapraszamy

Dbamy o dobry klimat.

Ten w Twoim wnętrzu i poza nim.

W Elior współpracujemy z tysiącami klientów, pracowników, partnerów biznesowych i dostawców. Wiemy, że nasze działania mają wpływ na wpływają na środowisko, w którym żyjemy. Dlatego do produkcji naszych mebli stosujemy  naturalne materiały i odnawialne surowce. 

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu 

Dbamy nie tylko o zrównoważony rozwój, klimat i jakość naszych produtów, ale także o poszanowanie zasad etyki w biznesie. Oznacza to, że przestrzegamy i wymagamy od naszych partnerów biznesowych stosowania ścisle określonych zasad, m.in. zakazu pracy przymusowej, pracy dzieci oraz korupcji, przestrzegania zasad bezpieczeństwa i warunków pracy oraz poszanowania praw pracowników.