Jakość i styl

Jakość i styl

Jakość i styl - to nas wyróżnia!

W Elior przykładamy ogromną wagę do jakości naszych produktów. Wysokie standardy dotyczące jakości naszych produktów mają dla nas kluczowe znaczenie. Dlatego starannie dobieramy naszych partnerów biznesowych, podwykonawców i dostawców. Aktywnie uczestniczymy w procesie produkcyjnym każdego mebla, od etapu projektowania, aż po proces pakowania i wysyłki do klienta. Zanim starannie opracowany projekt mebla trafi na linię produkcyjną musi pozytywnie przejść szereg specjalistycznych testów na trwałość, bezpieczeństwo użytkowania oraz obecność substancji szkodliwych. Wszystkie nasze meble posiadają świadectwa higieniczne, certyfikaty potwierdzające jakość i stopień bezpieczeństwa oraz najwyższe oceny zadowolonych klientów.

Dbamy nie tylko o jakość, ale także o design. Produkty Elior to mariaż rzemieślniczego kunsztu, nowoczesnej technologii i wzornictwa na światowym poziomie. W naszym asortymencie posiadamy meble w szerokiej gamie stylów, poczynając od klasyki desingu, aż po najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Jeśli słowa: scandi, loft, boho, glamour lub retro wywołują w Tobie przyjemny dreszcz ekscytacji, to właśnie w Elior znajdziesz swój designerski raj.

Gwarancja 10 lat.
Meble marki Elior, dystrybuowane są w Europie przez wiele firm branży z wyposażenia wnętrz. Niektóre z naszych produktów zapakowane są w opakowania i kartony firm dystrybucyjnych (min. Vidaxl, Halmar, Edinos, Makro) i pomimo to potwierdzamy, że są to produkty marki Elior, które posiadają aż 10 lat gwarancji. Do skorzystania z ewentualnej gwarancji marki Elior, potrzebujesz tylko dowód zakupu towaru (np. paragon lub faktura vat).