Jakość i styl

Jakość i styl

Jakość i styl - to nas wyróżnia!

W Elior przykładamy ogromną wagę do jakości naszych produktów. Wysokie standardy dotyczące jakości naszych produktów mają dla nas kluczowe znaczenie. Dlatego starannie dobieramy naszych partnerów biznesowych, podwykonawców i dostawców. Aktywnie uczestniczymy w procesie produkcyjnym każdego mebla, od etapu projektowania, aż po proces pakowania i wysyłki do klienta. Zanim starannie opracowany projekt mebla trafi na linię produkcyjną musi pozytywnie przejść szereg specjalistycznych testów na trwałość, i bezpieczeństwo użytkowania. Nasze meble posiadają też certyfikaty potwierdzające jakość i najwyższe oceny zadowolonych klientów.

Dbamy nie tylko o jakość, ale także o design. Produkty Elior to mariaż rzemieślniczego kunsztu, nowoczesnej technologii i wzornictwa na światowym poziomie. W naszym asortymencie posiadamy meble w szerokiej gamie stylów, poczynając od klasyki desingu, aż po najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Jeśli słowa: scandi, loft, boho, glamour lub retro wywołują w Tobie przyjemny dreszcz ekscytacji, to właśnie w Elior znajdziesz swój designerski raj.

Gwarancja 10 lat.
Meble marki dostarczane są w Europie przez wiele firm branży z wyposażenia wnętrz. Niektóre z naszych produktów sprzedawane są przez inne firmy dystrybucyjne (min. Vidaxl, Halmar, Edinos, Makro) i potwierdzamy, że oferowane właśnie pod marką Elior posiadają aż 10 lat gwarancji. Do skorzystania z ewentualnej gwarancji marki Elior, potrzebujesz tylko dowód zakupu towaru (np. paragon lub faktura vat).